Günün Tarihi:21 Eylül 2021

‘Oyların hakkını ödeyeceğiz’


Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Karasu halkımız bize güvenip verdikleri oyların hakkını ödeyeceğiz” dedi.

Teşekkür

Karasu Belediye Başkanı Sarı, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde ilçe halkımızın başta sayın cumhurbaşkanımıza, milletvekillerimize, ilçe teşkilatımıza ve yerel yönetimde belediye başkan adayı olarak şahsıma ve meclis üyesi arkadaşlarımız partili partisiz verdikleri oylar ile bizlere güç veren  Karasu’muzun tüm halkına  teşekkür ediyorum.  Bu verdikleri destekler içinde günün 24 saatinde tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz ve buna göre de planlarımızı projelerimizde  yapıyoruz” dedi.

Sağlıklı hizmet

Başkan Sarı, “Göreve geldiğimizde   belediyemizin  durumunu  tüm ilçe haklımız yakından biliyor  geriye dönme ilçe halkımızı boş yere tartışmalara götürmek gibi bir şansımız yoktur. Göreve geldiğimizden itibaren belediyemizin  ilk önce ekonomik yönden daha güçlü olması için ekip arkadaşlarımızla birlikte almamız gereken kararlarımızı aldık ve uygulamaya başladıktan sonra  her gün biraz daha önümüzü görmeye geleceğimiz yönelik  yaptığımız çalışmaları da sağlıklı bir şekilde hızlandırmaya devam ediyoruz.”

Birlik

Bizlerde burada  yaşadığımız içinde ilçemizde sadece belediye olarak değil ilçe kaymakamımız  siyasi sivil toplum örgütleri özel ve kamu kurum kuruluşlarımızla eğitim camiası ile mahalle muhtarlarımız en uzak köşedeki vatandaşlarımızın da görüşlerini alarak yapacağımız projelerde katkılarını sağlayarak ortak etmiş olacağız. Bizler sadece halkımızdan biraz sabırlı olmalarını bekliyoruz.  Karasu’yun her noktasına imkanlarımız dahilinde  ayrım yapmadan  istenilen hizmetleri götüreceğiz. Ankara’da Milletvekillerimizin Sakarya’da valimizin, büyükşehir belediye başkanımızın ve  SATSO’nun ilçemize hizmet getirme noktasında desteklerini alıyoruz “ dedi. 

10 Ağustos 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 663 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU