Günün Tarihi:27 Ocak 2020

Başkan Altuğ’dan bayram mesajı


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO)Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ Kurban Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Daim olsun

Yaşanan duyguların daimi olmasını dileyen Akgün Altuğ mesajında, “Bayramlarımız küslüklerin, kırgınlıkların son bulduğu, barışın ve huzurun daim olduğu güzide günlerimizdir. Kutladığımız ve kutlayacağımız bütün bayramlar bizlere kardeşliği, sevgiyi, paylaşmayı unutmamayı öğretmektedir. Bizler de bu mübarek Kurban Bayramı’na tekrar ulaşmanın, sevinci ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlarımız bizlere kucaklaşmanın daim olduğunu ve dayanışmayı her zaman hatırlatmaktadır. Bizim inandığımız manevi değerler de bizlere kötülük edene iyilik yapmayı, vermeyeni bağışlamayı, kalp kırana öğüt vermeyi, küs kalanların barışmasını öğretmiştir.”

Biz

 Altuğ, Bayramlar, yaşanılan sevinçlere ortak olmak, mutluluklarımızı paylaşmak, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına ve ‘biz’ duygusunun daimi olmasına yardımcı olmaktadır. Yaşadığımız bu güzel bayram günlerimizin sadece bugünlerle değil gelecekte de devam etmesi için elimizden geleni fazlaca yapmamız gerekmektedir. Bizler bu şehir için çalışıyor ve bu şehir için düşünüyoruz. Unutmamalıyız ki şehrimizin ekonomisi de kültürü de hepimizin ve bizim şifremiz 54.  Tüm bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerimiz ve üyelerimiz olmak üzere tüm Türk milletinin ve İslam âleminin Kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

 

11 Ağustos 2019 , Pazar Bu haber toplam 198 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU