Günün Tarihi:29 Eylül 2020

MHP fındık işçilerini dinledi


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli ve partili meclis üyeleri, fındık toplamak için ilçeye gelen geçici tarım işçilerini kaldıkları yerde ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Teşekkür

MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli beraberinde partili Belediye Meclis üyeleri; Ergün Öztürk, Ahmet Çetin ve aslen Akyazılı olan Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Seyyid Ahmet Atak ‘la birlikte fındık toplamak için Doğu ve Güneydoğu İllerinden ilçeye  gelen geçici tarım işçilerini kalmakta oldukları mekanlarda ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı Dertli, Doğu ve Güneydoğu’dan Akyazı’ya gelen mevsimlik işçilerin ihtiyaçlarının temininde takdir edilecek bir çalışma içinde olan Kaymakamlığa ve Belediyeye  teşekkür etti.

Tavsiye

Ziyaret sonrası açıklama Başkan Dertli,  “Çocuklarını da yanlarına alarak helal rızık kazanabilmek için yerlerini terk ederek İlçemize gelen misafirlerimize hoş geldiniz  ziyareti yaptık. Ziyarette misafirlerimize bin yıldan beri kardeş olduğumuzu hatırlattık.  Kötü niyetli insanları aralarında barındırmamaları konusunda kendilerine tavsiye ettik. Kız erkek ayırımı yapmadan çocuklarını okutmalarını, memlekete ve millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirmeleri konusunda temennilerimizi ilettik. İhtiyaç hasıl olduğunda hem parti olarak bizim hem de devletimizin yanlarında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini bir kez daha hatırlattık” dedi.

19 Ağustos 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 350 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU