Günün Tarihi:27 Ocak 2020

Çöp ihalesine 3 teklif


Adapazarı Belediyesi’nin çöp toplama işinde kullanacağı 60 araçlık kiralama ihalesi dün gerçekleştirildi. Üç firmanın katıldığı ihalede en düşük bedeli 35 milyon 997 bin 120 lira ile Beydağ Temizlik- Hanzade Kurumsal Personel iş ortaklığı sundu.

İlk kez personelsiz

Adapazarı Belediyesi’nin katı atık (çöp) toplama ve nakil işinde kullanacağı 60 araçlık kiralama ihalesi dün belediyenin Emirdağ’daki şantiyesinde gerçekleştirildi. İlk kez personelsiz ve yakıt olmaksızın sadece araç kiralama olarak gerçekleştirilen ve Adapazarı Belediyesi’nin internet sitesinden canlı yayınlanan ihaleye üç firma katıldı.  İhale’nin Komisyon Başkanı ise Ahmet Öksüzali oldu.

 

Dosyalarda eksiklik

İhaleye  teklif sunan şirketler İstanbul’dan Erenler Temizlik Enerji İnşaat San. Tic A.Ş, Antalya’dan Beydağ Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi ile Kilis’li Hanzade Kurumsal Personel Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi ortaklığı ile Bursa’lı İnallar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. olurken firmaların dosyaları komisyon tarafından tek tek açıldı ve dosyalarda eksiklik olup olmadığına bakıldı.

 

Teklifler verildi

Dosyaların tek tek açılmasının ardından firmaların sunduğu teklifler de açıklandı. Belediyenin yaklaşık maliyetini 48 milyon 176 bin 280 lira olarak açıkladığı ihaleye halen temizlik işini sürdüren Erenler Temizlik 43 milyon 309 bin 800 lira, Beydağ-Hanzade İş Ortaklığı 35 milyon 997 bin 120 lira, İnallar Otomotiv ise 40 milyon 320 bin lira teklif sundu.

 

İnceleme yapılacak

Tekliflerin alınmasının ardından katılımcılara teşekkür eden Komisyon Başkanı Ahmet Özsüzali komisyonun ikinci oturumunda yapacağı incelemeler sonrasında yasal süre içerisinde sonucun kendilerine tebliğ edileceğini ifade etti.

 

Hangi firma ne kadar teklif sundu

Erenler Temizlik Enerji İnşaat San. Tic. A.Ş,: (İstanbul) 43 milyon 309 bin 800 TL

Beydağ Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi –Hanzade Kurumsal Personel Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi: (Antalya-Kilis) 35 Milyon 997 bin 120 TL

İnallar Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ: (Bursa) 40 Milyon 320 000 TL

 

20 Ağustos 2019 , Salı Bu haber toplam 850 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU