Günün Tarihi:24 Şubat 2020

‘Tank Palet’e sahip çıkıyoruz’


CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, Tank Palet Fabrikası’nın özelleşecek olmasına sessiz kalmayacaklarını belirterek, "Tank Palet Fabrikası’nda yapılmak istenenleri sineye çekmiyoruz. Fabrikamıza sahip çıkıyoruz" dedi.

Örgütlere pankart

Sakarya'da tüm ilçe binalarına Tank Palet Fabrikası’nın özelleştirilmesine karşı çıkan pankartlar astıklarını söyleyen CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, "Tank Palet ülkemizin ve şehrimizin değeridir. Savunma sanayimizin gözbebeğidir. Biz astığımız pankartlarla ‘Tank Palet satılamaz’ diyoruz. Tank Palet'in neden Katar Ordusu’na verildiğini sorguluyoruz” dedi.

 

Görmezden geliniyor

Isır, “Biz Tank Palet Fabrikası’nın milli kalmasını istiyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin son dönemde sürekli gündeme getirdiği 'Yerli ve Milli' vurgusunun neden Tank Palet Fabrikası’nda görmezden gelindiğini merak ediyoruz. Tank Palet yerli ve milli kalmalıdır. Bu fabrikanın özelleştirilmesine ve elimizden alınmasına rıza göstermeyecek ve susmayacağız" dedi. 

20 Ağustos 2019 , Salı Bu haber toplam 366 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU