Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

Kaymakam Burhan veda etti


Hendek’teki üç yıllık görev süresi sonrası son kararname ile Antalya Muratpaşa Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Orhan Burhan onuruna Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından yemek verildi.

Duygusal veda

Bayraktepe’de düzenlenen yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Bahadır, Fatih Öztürk, Hendek eski Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula, Kuvayi Milliye Onursal Başkanı Rüştü Çürüksulu, daire amirleri, muhtarlar ve kaymakamlık personeli katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve eski Halk Eğitim Müdürü Necati Tan’ın konuşma yaptığı gecede duygusal anlar yaşandı.

 

Değerli hizmetler

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, geceye katılanları selamlayarak başladığı konuşmasında “ Göreve geldiğimiz günden bugüne geçirmiş olduğumuz bu süreçte insani duyguları, inancı ve devlet ciddiyeti hepsi bir arada güzel bir yönetimle hep birlikte çalıştık. Kendisine şahsım ve Hendek halkı adına, Hendek’te yapmış oldukları güzel ve değerli hizmetler için teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki hizmetlerinde de aynı başarıyı ve özveriyi göstereceklerine dair inancım da tam. Bundan sonraki süreçte devletimizi temsil noktasında daha güzel yerlerde olacağına her zaman inanıyor ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Bizleri ve Hendek halkını hiçbir zaman unutmamalarını diliyorum “ diyerek, kendilerini Antalya’da ziyaret edeceklerini söyledi.

 

‘Güzel işler yaptık’

‘Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, “Hendek’te sizlerin başkanlığında birçok güzel işlere imza attık. Hedeflerimize ulaştık. Özellikle Eğitim camiası olarak ve Velilerimiz adına sizlere teşekkür ediyorum” diyerek hediye takdiminde bulundu.

Gönüllerde hoş seda bıraktınız Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula, “Üç yıl Kaymakamımız ile birlikte görev yaptık. Biz Muhtar arkadaşlarımızı dinlediniz. Gönüllerde hoş seda bıraktınız. Yolunuz ve bahtınız açık olsun kaymakamım” dedi. Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, “Bizlere her zaman destek olan kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Allah yolunu açık etsin. Yeni görev yerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

‘Hedefler koyduk’

Kaymakam Orhan Burhan da veda konuşmasında “ Üç yıllık görev sürecim boyunca bana göstermiş oldukları sevgi, ilgi ve destekten dolayı Hendekli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz zaman bir takım hedefler koymuştuk. Hedeflerden birisi de Hendek’te ikili eğitim konusundaki sıkıntıyı çözmekti. Bunu hep birlikte başardık ve bu yıl inşallah ikili eğitim sona eriyor. Diğer hedeflerimizden birisi de birleştirilmiş sınıf uygulamasını sona erdirmekti. Bunda da çok önemli bir mesafe aldık. Hedeflediğimiz fakat gerçekleştiremediğimiz Fen Lisesi, ilerleyen süreçte olur diye ümit ediyorum” dedi.

 

‘Gönül gönüle olduk’

Burhan, “Fen Lisesini açamadık fakat üçüncü Anadolu Lisesi’ni açtık. İnşallah Fen Lisesinin eksikliğini Anadolu Lisesi kapatacaktır. Çalıştığım süre boyunca belediye başkanlarımız ile birlikte hep halkımızın içinde olduk. Belediye başkanımız ve Muhtarlar Derneği başkanımız ile birlikte her Cuma vatandaşlarımız ile birlikte gönül gönüle olduk “ diyerek sözlerini şöyle tamamladı.

 

Hakkınızı helal edin

Kaymakam Burhan, Hendek’i çok sevdiklerini belirterek “İnşallah Hendek’te bizi sevmiştir. Görev yaptığımız süre boyunca amacımız insan odaklı, insana dokunan ve insanlar için bir şeyler yapmaktı. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Antalya’da biz eviniz var, ondan sonra da gideceğimiz her yerde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Hakkınızı helal edin “ diyerek veda etti.

 

Hediyelerle uğurlandı

Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya da Kaymakam Orhan Burhan’a hediye vererek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Konuşmaların ardından Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve protokol üyeleri Kaymakam Orhan Burhan’a hediye vererek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

22 Ağustos 2019 , Perşembe Bu haber toplam 693 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU