Günün Tarihi:25 Şubat 2020

Taraklı’dan Ada’ya ek sefer


Taraklı’da ulaşımda güzergah ve hareket saatlerinde yeni düzenleme yapılırken sefer sayısı arttırıldı.

Saatler değişti

Taraklı Adapazarı’nda yolcu taşıyan halk otobüslerinin güzergahında ve hareket saatlerinde yeni düzenlemeler yapılırken ulaşımda sefer sayısı arttırıldığı bildirildi. Her gün Taraklı’dan sabah 07.00’de başlayan seferler akşam saat 19.00’a kadar her saat başında yapılırken; Adapazarı’ndan Taraklı’ya otobüs seferleri ise sabah saat 07.00’den akşam saat 20.00’ye kadar her saat başında yapılacaktır. Adapazarı’n dan Taraklı’ya dönüş otobüsü sadece sabah 08.00’de kalkmayacak ve ikini otobüs seferi saat 09.00 olarak devam edecektir.

Uygulama

Otobüs saatlerinde tek rakamlı saatlerde Taraklı’dan hareket eden otobüsler Geyve merkezine uğrayacaklar ve Adapazarı’na gidecek. Adapazarı dönüşü yapan otobüslerde aynı şekilde tek rakamlı saatlerde dönüşte Geyve merkezine girecekler. Çift rakamlı saatlerde Taraklı’dan hareket eden otobüslerde Adapazarı’ndan hareket eden otobüslerde Geyve ilçe merkezine giriş yapmayacaklardır.  Yeni sefer uygulamasında saat başı seferler uygulaması başlarken tek çift saat uygulamasına Adapazarı’n dan 26 Ağustos Pazartesi günü; Taraklı’dan 30 Eylül tarihinde başlayacağı belirtildi. 

23 Ağustos 2019 , Cuma Bu haber toplam 373 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU