Günün Tarihi:25 Şubat 2021

Geyve’de eğitim için toplandılar


Geyve’de Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Şehit Atanur Bulut Ortaokulu Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantıya katılım

Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında, Geyve MYO Müdürü Doç. Dr. Nermin Akyel, Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Akçay, İlçe Jandarma Komutanı Abdurrahman Evin, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, İlçe Sağlık Müdürü Merve Kahraman, Geyve Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban, İlçe Spor Müdür Vekili Yusuf Yıldız, Milli Eğitim Müdür Vekili Halil Suçatı, Geyve Sosyal Hizmetler Merkezi Müdür Vekili Ömer Faruk Yavuz, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel ve Eğitim Bir-Sen İlçe Sendika Temsilcisi Gökhan Kılıç’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda yapılacak çalışmalar ele alındı.

 

Okullar hayat olsun

Toplantıda 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, ‘Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Hayat Olsun Projesi’ Kapsamında yapılması düşünülen faaliyetler, mezun öğrencilere yönelik açılan destekleme kursları, tarıma yönelik açılacak kurs ihtiyacının belirlenmesi ve planlanması, halk eğitim faaliyetlerinin tanıtımı ve katılımın artması yönünde yapılacak çalışmalar ele alındı.

 

Eğitim faaliyetleri

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının 1. Döneminde yapılacak yaygın eğitim faaliyetlerinin planlanması gibi konularında görüşüldüğü toplantıda, Halk Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği kurslarla ilgili yapılan değerlendirme ve önümüzdeki dönemde yapılması gereken çalışmaların görüşülmesi konuşuldu. 

23 Ağustos 2019 , Cuma Bu haber toplam 729 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU