Günün Tarihi:23 Haziran 2021

‘Güçlü kurumlar mükemmel işler çıkartır’


Akyazı’nın sevilen doktorlarından biri olan Dr. Yaşar Yılmaz gazetemiz Akyazı temsilcisi Salim Özyılmaz’ı ziyaret etti.

Gazetemize ziyaret

Gazetemiz Akyazı temsilcisi Salim Özyılmaz’ı ziyaret ederek basının gücünden söz eden  Dr. Yaşar Yılmaz, “Yerel bazda basının güçlü olması demek, sorunların çözümünün kolaylaşması demektir. Basın Akyazı’da gerçekten güçlüdür ve İlçemiz sorunlarının çözümünde de en etkili silahtır. Bu etkili silahtan yerel bazdaki yöneticilerimizin yeteri kadar yararlanamadıklarını gözlemliyorum ve bundan dolayı üzüntülüyüm. Siz değerli basın mensupları bu durumu görmenize rağmen yine de Akyazı için yapılması gereken ne ise onları fazlasıyla yapıyorsunuz. Bu durumda benim üzüntümü hafifletiyor” dedi.

Desteğinizi unutmam

Akyazı hepimizin diyen Dr. Yılmaz, “Akyazılı elinden gelen ne ise onu yapmak zorundadır. Bu tarife herkes dahildir. YENİGÜN Gazetesinin güçlü bir kadroya sahip olduğunu, bu durumun tüm ilçeler ve özellikle de Akyazı için geçerli olduğunu biliyoruz. Güçlü kurumlardan mükemmel işler çıkar. Onun için ben şahsen Verem Savaş Dispanseri Başhekimliği ve İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlerini yaparken YENİGÜN Gazetesinin güçlü bir şekilde bana destek vermesini asla unutmam. Bu ziyaretim hem o günleri bir kez daha yad etmek ve geçte olsa YENİGÜN Gazetesine teşekkür etmek içindir” dedi.

Memnuniyet

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren temsilcimiz Özyılmaz, “ Başta siz olmak üzere sizin mesleğinizi seçenler çok önemli bir görev ifa etmektedirler. Hiçbir ayırım yapmadan insanlara vermekte olduğunuz sağlık hizmeti herkesin takdir ettiği bir husustur. Bende yaptığınız bu ziyaret için hem şahsım hem de mensubu olduğum gazetem YENİGÜN için teşekkür ediyorum ve mesleğinizdeki başarıların artarak sürmesini ve daha uzun yıllar Akyazılılara hizmet etmenizi yürekten diliyorum” dedi.

 

27 Ağustos 2019 , Salı Bu haber toplam 395 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU