Günün Tarihi:23 Şubat 2020

‘Eğitime desteğimiz sürecek’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Temel Gürdal, Prof. Dr. Hatem Akbulut, Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç ve AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’i Büyükşehir Belediyesi’nde konuk etti.

Bilimin ışığında

Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel’in de hazır bulunduğu ziyarette üniversiteler ile yerel yönetimlerin işbirliğininin önemine vurgu yapan Başkan Ekrem Yüce, yapılacak çalışmalar, hayata geçirilecek projelerde bilimin ışığında hareket etmeye devam edeceklerini ifade etti. Rektör Savaşan ise Başkan Ekrem Yüce’ye katkıları ve destekleri dolayısıyla teşekkür etti.

Araştırmalardan

Başkan Ekrem Yüce, “Biz her zaman ilim ve bilimin yol göstericiliğine inanıyor, üniversitelerimizin ortaya koyduğu bilimsel çalışmaları önemsiyoruz. Daha önce de ifade etmiştim. Şehrimiz için hayata geçireceğimiz yatırımlarda bilimsel veriler ve araştırmalardan faydalanacağız” dedi.

Tercih edilen şehir

Yüce, “Üniversitelerimizle ortak paydada buluşup Sakarya’ya değer katacak işler gerçekleştireceğiz. Kültür elçilerimiz olan öğrencilerimizin yanında olacağız. Mezuniyet törenlerinde de fakültelerinde derece yapanlar için desteklerimizi açıklamıştık. İnşallah Sakarya’mız eğitim alanında tercih edilen şehirlerarasında olmaya, Büyükşehir Belediyemiz ile üniversitelerimiz arasındaki ilişki gün geçtikçe artmaya devam edecek” dedi.

 

28 Ağustos 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 266 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU