Günün Tarihi:26 Eylül 2020

Yükümlüler çevreyi temizledi


Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" çerçevesinde yükümlüler, Arifiye’de çevre temizliği yaptı.

100 yükümlü

Arifiye ilçesindeki Gölbaşı Park'ta 100 yükümlünün katılımıyla çevre temizliği etkinliği düzenlendi.  Etkinliğe katılan Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, yükümlülerle bir süre sohbet etti.  Daha sonra temizlik çalışmasına katılan Dursun, yükümlülere ve görevlilere katkılarından dolayı teşekkürlerini dile getirdi.

Etkinliğe katılım

Etkinliğe, Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erhan Sağlam, cumhuriyet savcısı Emrullah Eryılmaz, Denetimli Serbestlik Müdürü Kenan Porgalı ile kurum müdürleri katıldı.

Çalışma disiplini

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nde kamuya yararlı bir işte çalıştırılma yükümlülüğü; hükümlünün kurallara uyma becerisi, çalışma disiplini kazanması, başkalarının haklarına saygı göstermesi, zaman planlaması, bir meslek edinerek kendi işini kurması veya bir iş edinmesi amaçlanıyor.

 

30 Ağustos 2019 , Cuma Bu haber toplam 565 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU