Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

‘Kaynakları verimli kullanıyoruz’


Hendek’te mahallelerde yürütülen temizlik ve yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek halkının kaynaklarını yerinde, etkin ve verimli kullanmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Temizlik ve yol

Hendek Belediyesine bağlı ekipler muhtarlardan ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda mahallelerde çalışma başlattı. Mahallelerde bir yandan temizlik çalışmaları yapan ekipler, diğer yandan yol bakım, yama, malzeme serimi, kaldırım ve duvar yapımı ile büz yenileme çalışmalarını sürdürüyor.  Aciliyet durumuna göre planlı ve koordineli bir şekilde sahada görev yapan ekiplerin çalışmalarını yakından takip eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek’e hizmet için aşkla çalıştıklarını ifade etti.

İnceleme

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bıçkiatik-Eski Bıçkı Mahallesi grup yolunda yapılan asfalt çalışması sonrası bölgede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Babaoğlu, cami çevresi ve mahallenin genelinde yürütülen çalışmalar hakkında inceleme yaptı.  İnceleme sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Babaoğlu, Göreve başladığımız günden bu yana daha önceden tespit ettiğimiz, vatandaşlarımızdan da gelen yoğun taleplerle ilgili olarak eylem planı hazırladık. İlçemizin dört bir tarafında sahada yoğun çalışmalar var” dedi.

Sorunlar çözülecek

Hizmette önceliği Hendeklilerin belirlediğini belirten Belediye Başkanı Babaoğlu, “Sorunsuz bir Hendek istiyoruz. Hendeklinin görüşlerini, istek ve beklentilerini çok önemsiyorum. Onlardan gelen talepler hizmette önceliğimizi oluşturuyor. Mevcut kaynakların düzgün, adil, verimli ve yerinde kullanılması şuan olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor. Sık sık ifade ediyorum. Temel sorunlar çözülecek. Günü birlik değil, ilçemizin gelecek 50 yılını kucaklayacak planlı büyüyen, güvenli ve gelişen bir Hendek hayalimiz var. Bunun için çalışıyoruz” dedi.

5 Eylül 2019 , Perşembe Bu haber toplam 458 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU