Kaymakamlık turnuvası başladı11 Eylül 2019, Çarşamba

Başlama vuruşu: Orman işletme sahasında start alan Kaymakamlık futbol turnuvası açılışına Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı ve vatandaşlar katıldı. Turnuvanın başlama vuruşunu yapan Başkan Turgut Babaoğlu, “Sporun dostluk, kardeşlik ve barış olduğu ilkesinden hareketle turnuvamıza iştirak eden tüm takımlarımızın idareci, antrenör ve sporcularından centilmence bir turnuva geçirmelerini ve izleyicilere keyifli müsabakalar izletmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Orman ve Hayat: Sporu teşvik etmek, geniş kitlelerle sevdirmek, katılımcı kuruluşların kaynaşmalarını sağlamak, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek amacıyla düzenlen turnuva bu yıl Orman İşletmesi ve Hayat Su arasında oynanan karşılaşma ile start aldı. Turnuvanın başlama vuruşunu Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal yaptı. Turnuvada emeği geçenlere teşekkür eden Babaoğlu, tüm sporculara başarılar dileyerek turnuvanın dostluk ve kardeşlik çerçevesinde geçmesini diledi.

4’ü veteran olmak üzere toplam 24 takımın katıldığı turnuva 9 Eylül’de başladı ve 21 Ekim’de sona erecek. Farklı yaş kategorilerinden onlarca spor severin katıldığı turnuvanın tam bir şenlik havasında geçmesi ve Hendek akşamlarına heyecan katması bekleniyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği turnuvanın maçları Hendekli futbol severler için uğrak noktası olacak.

Bu haber toplam 365 defa okundu.

Resim Galerisi