Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Taraklı’da eğitim başladı


Taraklı ilçesinde 2019–2020 eğitim öğretim yılı açılışı okullarda yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Törene katılım

Taraklı Ortaokulu Konferans salonunda yapılan törene; Kaymakam Abdullah Kurt, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı,Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş,İlçe Emniyet Amiri Kemal Özdil, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Kormaz, protokol üyeleri öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz,Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve Kaymakam Abdullah Kurt birer konuşma yaptı.

 

Fedakarlık

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz Taraklı’da eğitim ve öğretimde her geçen dönemde başarının arttığını ifade etti. Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’da yaptığı konuşmada eğitime büyük önem verdiklerini ifade ederek “Hayatta en değerli varlıklarımız evlatlarımızdır. Evlatlarımızın geleceği için her türlü fedakarlığa hazırız” dedi.

 

Dünyayı tanıyan

Taraklı Kaymakamı Abdullah Kurt Taraklı’da eğitimde başarının daha da artması için gerekli şartlar sağlanarak bu başarıların daha da arttırılıp çok daha güzel sonuçlar alınabileceğine değindi.Öğrencilerin, sosyal ve kültürel her alanda başarının temeli, eğitimden geçmekte olduğunu ifade eden, “Çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi, milli, manevi ve ahlaki değerlere sahip, milletine ve memleketine faydalı bireyler olması hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir. Bunun için; idare, öğretmen, veli ve öğrenci koordinasyonunu en güzel şekilde tesis ederek çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret göstermemiz gerekmektedir.” şeklinde konuştu Okulun 4. sınıf öğrencileri, yeni gelen 1. sınıf öğrencilerine hoş geldiniz çiçeği takdim etmelerinin ardından program başarılı öğretmenlere teşekkür belgesi verilmesiyle son buldu. 

11 Eylül 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 498 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU