Mutluluğa ‘evet’ dediler11 Eylül 2019, Çarşamba

Düğün töreni

Hanife ile Murat Çakıroğlu’nun kızları Büşra ile Sema ile Kamil Bayat’ın oğulları Kemal Cumartesi günü geniş katılımla gerçekleşen düğün töreninde hayatlarını birleştirdiler. QubbeGarden’daki düğün merasimine çok sayıda davetli katılırken Kemal ile Büşra’nın nikâhını Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç kıyarken çiftin nikâh şahitliklerini ise AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan yaptı.

 

4 çocuk önerisi

Nikah töreni sonrasında çifti tebrik eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek evlilik cüzdanını gelin Büşra'ya teslim ederken çifte 4 çocuk tavsiyesinde bulundu. Atabek "İki güzel evladımızı evlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah evliliklerini hayırlı etsin. Ömür boyu huzurla sağlıkla mutlulukla geçen bir evlilikleri olsun" dedi.

 

Tebrik etti

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever de "Kemal ve Büşra kardeşlerimize bir ömür mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkta kocatsın" diyerek çiftçi tebrik etti. Kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğünde nikâh töreninin ardından düğün pastasını kesen, ilk danslarını yapan Kemal-Büşra Bayat çifti davetlilerle tek tek görüşerek bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. 

Bu haber toplam 896 defa okundu.

Resim Galerisi