Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

İYİ Parti’de yönetim yenilendi


İYİ Parti Sakarya Teşkilatını kongre sürecine taşıyacak olan il yönetimi ilk toplantısını yaptı.

Kongre takvimi

İl binasında yapılan toplantıda önümüzdeki süreç ve partinin yapacağı faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı. Yeniyönetimin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını dileyen Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “İYİ Parti Başkanlık Divanı’nın geçtiğimiz toplantısında, partimizin olağan kurultay sürecinin 2020 yılında başlamasına karar verdiğini ve bu toplantıda alınan karar ile önümüzdeki yılın Şubat ayında il ve ilçe kongreleri ile başlayan süreç, sonrasında büyük kurultay ile sona erecek” dedi.  İl ve ilçe kongreleri için kesin takvimin henüz kesinleşmediği söyleyen Kılıçaslan, “İYİ Parti Olağan Büyük Kurultay sürecinin, İYİ Parti ailesine, ülkemize, milletimize ve demokrasimize hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

 

Yenilenen yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Selçuk Kılıçaslan, Arda Subaşı, Arzu Akçalışkan, Ayfer Sever, Aykut Kaya, Aytekin Karlıdağ, Burak Bıçkıcı, Ceyda Tüfekçioğlu Akar, Derya Gezgin, Duygu Çetinkaya Acar, Duygu Özdemir, Emir Erdemir, Emre Durmaz,

Erhan Korhan, Fatih Akgün, Fatih Aygündüz, Fatma Kılınçer, Gökhan Kaçar, Haluk Donbaycıoğlu, Hasan Balkan, İshak Çetin, İsmail Besim Erman, Kağan Özdemir, Kerem Durmuş, Levent Arslan, Mehmet Yiğit Boyuneğmez, Melike Umay Türk, Meryem Öner, Muhterem Özkaya, Mustafa İnce, Mustafa Özdemir, Müfit Güreş, Neşe Ürküt, Nimet Durahim, Nurgül Çakar, Okan Çelebi, Özgür Adem Işıklı, Selahattin Mungan, Selçuk Kara, Serdip Dokumacı, Sinan Çalman, Süleyman Eyüpoğlu, Tahsin Gümüş, Yüksel Esmeroğlu, Ziya Atay.

 

 

14 Eylül 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 772 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU