Günün Tarihi:21 Haziran 2021

TÜMSİAD’ın yönetim değişti


TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez başkanlık görev süresinin dolması nedeniyle görevini Şaban Yener’e devretti.

Güzel çalışmalar

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi’nde yapılan Genel Kurul toplantısında başkanlık görevini yürüten Ahmet Ölmez, görevini Şaban Yener’e devretti.

 Genel Kurul Divan Başkanlığını Adnan Borazancıoğlu, yardımcılıklarını Zekeriya Derman ve Fahri Yeter’in yaptığı toplantıda açıklama yapan Ahmet Ölmez, “TÜMSİAD ailesi olarak görev süresi içerisinde yönetim ve üye arkadaşlarımızla beraber güzel çalışmalar yaptık. Bu bir bayrak yarışıdır. TÜMSİAD’ın yeni seçilen başkan ve yönetiminin yüksek bir enerji ile Sakarya’ya ve Türkiye’mize daha iyi hizmetler yapacağına inanıyorum ve görevi üstlenecek olan sayın Şaban Yener’e ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi

 

Beraber hizmet

Genel Kurulda yeni seçilen Şaban Yener ise yaptığı konuşmasında; TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak bundan sonraki çalışma faaliyetlerinin yine birlik ve beraberlik içerisinde yürütüleceğini belirterek, “TÜMSİAD’ı sırtımıza aldığımız arkamızda hissettiğimiz manevi değerlerle beraber çok iyi bir noktaya gideceğimize inanıyorum. Şu ana kadar da Ahmet Ölmez başkanım çok güzel bir şekilde buraya getirdi. Bu bir nöbet değişikliğidir, kendisi bu emaneti bize teslim etti, bundan sonra da hep birlikte biz koşturacağız. İnşallah bu yeni görevde hep beraber olacak, beraber hizmet edeceğiz. İşini iyi yapan hakkını veren bir işadamları topluluğu sağlama niyetindeyiz” dedi.

 

Yönetim kurulu

TÜMSİAD Sakarya Şubesinin yapılan genel kurulda yeni yönetim listesi şöyle oluştu. Başkan Şaban Yener, Yönetim Kurulu: Naim Yener, Ali Çilingir, İsa Aydoğan, Yusuf Çokal, Cihan Okur, Şakir Ahmet Terzioğlu, Ömer Çelik, Sinan Güneş, Nusret Sarı, Necmi Güngör, Ceyhun Tural, Cevat Uğurluoğlu, Resul Erkan, Muhammet Reis, Ruhi Şenol, Enes Haşim Tekin, Salih Böcek, Faruk Nalçacı. Denetim Kurulu: Ali Batık, Levent Serbest ve Ömer Köse’den oluştu.     

 

15 Eylül 2019 , Pazar Bu haber toplam 583 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU