Günün Tarihi:25 Haziran 2022

İki ilçeden ortalık


Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı ziyaret etti.

İlçelerin dostluğu

Ziyarette konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Akyazı ve Hendek İlçeleri yıllara dayanan dostlukları ve komşulukları olan iki güzide İlçedir. Her iki güzel İlçemizden bugüne kadar birçok Belediye Başkanı gelip geçti. Onlarda bizim gibi dostluğu her zaman ön planda tuttular. Bizde onların izinden gidiyor ve Akyazı-Hendek İlçelerinin dostluklarını pekiştirme adına üzerimize düşen görev ne ise onu fazlasıyla yapmaya hazırız. Ziyaretim tamamen değerli başkan arkadaşıma hem başarı dilemek hem de iki ilçe belediye başkanı olarak ortak neler yapabilirizi konuşmak içindir” dedi.

 

Daha ileriye götürme

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’da, “Dostum Turgut Babaoğlu’nun yaptığı bu ziyaret beni fazlasıyla mutlu etmiştir. İki komşu, iki dost ve iki birbirlerini seven ilçe konumunda olan Akyazı-Hendek Belediye Başkanları olarak ilçelerimizi bir adım daha ileriye götürme adına birlikte neler yapabilir bunları bu ziyarette konuştuk ve birbirimize şans ve başarı diledik” dedi.  Ziyarette Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak ile Belediye Özel Kalem Müdürü Ali Özer’de hazır bulundu. 

16 Eylül 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 572 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU