Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Neden istifa ettiğini anlatıyor


AK Partiden istifa eden Sakarya Dostlar Platformu üyesi işadamı Ender Serbes, Hendek'te bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Büyük fedakarlık

AK Parti Sakarya Milletvekili Eski Adayı Ender Serbes, Hendek'te Gazetecilerle bir araya gelerek sohbet etti. Ender Serbes, gazetecilerle yaptığı sohbette, AK Partiden istifa etmesinin sebeplerini anlattı. Serbes, "AK Parti kuruluş ilkeleri ile herkesin ortak ihtiyaçlarına, vicdanına uzun yıllar hitap ve hizmet eden ülkemizin kalkınması yolunda büyük katkı vermiş, özverili, değerli kadroların karşılık gözetmeden büyük fedakarlıklarla yürüttüğü devrim niteliğinde siyasi bir harekettir. Üzülerek görmekteyiz ki bu hareket yıllar içinde başlangıç ilkelerinden uzaklaşmış ve özellikle de son yıllarda kolektif düşünce, ilkeli siyaset çizgisinden git gide kopmuştur" Dedi.

 

Yol arkadaşları

Serbes;"Sakarya siyasetini takip eden herkes beni milletvekilliği adaylık süreci ve sonrasında ortaya koyduğum duruşumdan yakinen tanır. Siyaseten amacımın hiç bir zaman bozmak, yıkmak veya dağıtmak olmadığını tam aksine demokratik ve yapıcı siyasetin gelişmesine katkı sunmak olduğunu çok iyi bilir. Biz ve bizim gibi düşünen yol arkadaşlarımız ile önümüzdeki süreçte toplumun hasretini sürdüğü ve ülke menfaatlerine katkı sunacak bir çizgide siyasi yürüyüşümüze devam edeceğimizin bilinmesini isteriz" dedi. Ender Sebes'e Hendek ziyaretinde Hendek AK Parti eski İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Sunman, eski yönetici Sezgin Mısır, emekli imam Hüseyin Düzeltici ve Sinan Aksoy eşlik etti.

 

16 Eylül 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 850 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU