Günün Tarihi:21 Ocak 2021

AGD start verdi


Anadolu Gençlik Derneği (AGD)Sakarya Şubesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla birlikte 45. dönem çalışmalarının startını Kuzuluk Sosyal Tesisleri’nde icra ettikleri toplantıda verdi.

Planlamalar

Birim başkanlarının katılımlarıyla düzenlenen toplantıda 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak faaliyet ve planlamalar ele alındı. Birim başkanları sinevizyon sunumlarıyla aktardıkları çalışma planlamalarını dikkatle inceleyen AGD Sakarya Şube Başkanı Ali Ahmet Çelik yaptığı açıklamasında; “Anadolu Gençlik Derneği olarak 44 yıldır yürüttüğümüz çalışmaların temelini oluşturan gençliğimizin ahlak ve maneviyat temelli yetişmesi gayemizi 45. yılımızda da aynı niyet ve gayret içerisinde devam ettiriyoruz. Bilhassa ülkemizde son dönemlerde gençliğimiz nezdinde meydana gelen ahlaki yozlaşma ve çöküşün bir an önce sona ermesi adına bu dönem daha bir gayretle çalışmamız gerektiği kanaatindeyiz” dedi.

Toplantı tarihi

21 Eylül Cumartesi günü yapacakları hizmet binası açılışıyla ilgili de bilgiler aktaran ÇELİK;” 45. Dönem çalışmalarının startını verdiğimiz bu günlerde gençliğimizin her gün her saat gelip faydalanabileceği hizmet binamızın açılışını 21 Eylül Cumartesi saat 17.05’te Kurtuluş Mahallesi Eyüp Sokak 11 Numaralı adreste yapacağız. Bu açıklamamız vesilesiyle Sakarya halkımızı ve bilhassa gençlerimizi açılışımıza davet ediyor, Allah’ın rızasını kazanmayı amaç edindiğimiz bu güzel yolda çalışmalarımızın neticesini en güzel şekilde alabilmek murat ediyoruz. Çalışmalarımızın neticesinde de Sakarya’mızda ve Türkiye’mizde vatanına milletine hayırlı hizmetler sunacak gençlerimizin yetişeceğini ümit ediyoruz” dedi. 

17 Eylül 2019 , Salı Bu haber toplam 351 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU