Günün Tarihi:19 Nisan 2021

Öğrencileri tıraş ettiler


Akyazı Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri, Nevruz Banoğlu İlkokulunu ziyaret edip ihtiyaç sahibi öğrencileri tıraş edip, saç bakımlarını yaptı.

Uygulama

Akyazı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Hasan Cengiz ve üyeler Nevruz Banoğlu İlkokulu’nda bulunan ihtiyaç sahibi öğrenciler tıraş etti. Öğrencilere yönelik yapılan çalışmalardan söz eden Başkan Cengiz, “Odamıza kayıtlı olan berber arkadaşlarımızla birlikte geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda okullarımızda eğitim ve öğrenim gören ancak yaptığımız araştırmalar sonucunda maddi durumu iyi olmadığını tespit ettiğimiz çocuklarımızın tıraş ve saç bakımlarını yaptık. Belirlediğimiz çocuklarımız arkadaşlarına karşı mahcup olmasınlar diye de aralarına maddi durumu iyi olan bazı çocukları da dahil ederek onlarında tıraş ve saç bakımlarını yaptık” dedi.

Taktir ettiler

Akyazı Berberler Odası Başkanlığı tarafından birkaç yıldır yapılmakta olan bu uygulama Akyazılılar tarafından memnuniyetle karşılandı. Akyazılılar özellikle de ihtiyaç sahibi çocukların mahcup olmamaları bakımından yapılan ikinci uygulamayı da takdirle karşıladı. 

19 Eylül 2019 , Perşembe Bu haber toplam 434 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU