Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

Müdürler ev ziyaretinde


İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un ilimizde göreve başladığı ilk günden itibaren uyguladığı öğrenci ve öğretmenlere yönelik ev ziyaretleri bu yıl da devam ediyor.

Matur ailesi

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk öğrenci ev ziyareti oğlu bu yıl ilkokula başlayan Gazeteci Sezai Matur ve Ailesine gerçekleştirildi. Anaokulunun ardından ilkokula başlayan Çınar Matur’un heyecanına ortak olan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un ziyaretine Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Osmanbey İlkokulu Müdürü Tuğba Tunar, sınıf öğretmeni Birol Aras, Okul Aile Birliği Başkanı Yadigar Kesim de eşlik etti.

 

Eğitim yılı

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve ailesiyle eğitim üzerine sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, çok faydalı sonuçları olan bu ziyaretlerin eğitim yılı boyunca devam edeceğini belirtti. Eğitimde okul-veli-öğretmen-öğrenci işbirliğinin büyük önem taşıdığını vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş eğitim camiasından büyük ilgi gören ziyaretlerin eğitime olumlu yönde büyük katkısı olduğunu ifade etti.

 

Geleceğin teminatı

Kızları Irmak Tes-İş Anadolu Lisesine, oğulları Çınar Osmanbey İlkokuluna başlayanMatur Ailesi sürpriz bu ziyaret karşısında çok mutlu olduklarını belirterek, çalışkanlığı ve enerjisiyle dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un öncülüğünde ziyarete katılan eğitimcilere ve tüm ilimiz eğitimcilerine, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yaptıkları çalışmalar nedeniyle çok teşekkür ettiler.

 

19 Eylül 2019 , Perşembe Bu haber toplam 530 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU