Günün Tarihi:21 Ekim 2021

‘İktidara yürüyüşümüz sürüyor’


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, Genel Merkezce yapılan bölge toplantılarının bugün Bolu’da devam edeceğini açıkladı.

Fikir alışverişi

Bugün yapılacak toplantıya Sakarya’nın yanı sıra Bolu, Bartın, Düzce, Karabük, Kastamonu ve Zonguldak illerinin katılacağını belirten Isır, “Bölge toplantılarımız İktidar yürüyüşünde ortak akılla çözüm yollarını belirlenmesi ve istişarenin partimiz için faydalı oluyor. Sakarya İl Örgütü olarak, Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç, PM üyemiz Ayça Taşkent, ilçe başkanlarımız, kurultay delegelerimiz, önceki dönem il başkanlarımız, il-ilçe kadın ve gençlik kollarımız, eski belediye başkanlarımız ve eski milletvekillerimizle birlikte katılım sağlayacağız.  CHP büyük bir ailedir, tüm üyelerimiz aldıkları görevleri en iyi şekilde yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Örgütlerimizin birlik içinde çalışması şahsımı çok mutlu etmektedir. Bizler daha önce ki yıllarda görev almış yoldaşlarımızla fikir alışverişinde bulunmak onların tecrübelerinden yararlanmaktan büyük onur duyuyoruz” dedi.

 

İktidar yolunda

Isır, “Ülkemizin durumu göstermektedir ki Cumhuriyet Halk Partisinin Genelde İktidarı yakındır ve bizler bunu tüm örgütlerimizle birlikte başaracağız. Bolu il örgütümüzün ev sahipliği yapacağı bölge toplantısında da, bölge illerimizle bölgesel siyasi konjonktürü değerlendirip, eksiklerimiz varsa hızlı bir şekilde gidermeye çalışacağız. Sakarya İl Örgütü olarak komşu illerimizle yaptığımız toplantıların faydalı olduğunu geçmiş günlerde gördük, bizler göreve geldikten sonra bu ziyaretlerimize her daim öncelik verdik. Genel Merkezimiz tarafından bu ay tüm bölgelerde farklı günlerde yapılan genişletilmiş toplantıların, iktidar yolunda bir mihenk taşı olduğuna inanıyoruz. Yerel seçimlerde kazanılan başarının katlanarak devam edeceğine inancımız tamdır” dedi.

 

20 Eylül 2019 , Cuma Bu haber toplam 817 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU