Günün Tarihi:23 Ocak 2020

Erenler’de Süleyman yeniden


Erenler Muhtarlar Derneği Olağanüstü Genel Kurulu’nu bugün yaptı. Tek liste ile yapılan kongrede Şaban Süleyman yeniden Erenler Muhtarlar Derneği başkanı oldu.

Teşekkür etti

Kongrede konuşan Başkan Süleyman, “Bugün Erenler Muhtarlar derneğinin olağan üstü genel kurulunu yaparak Erenler’de yeni bir sayfa açtık. Kongremizin ilçemize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyor, kongremizde divanda görev alan Terziler Odası Başkanımız İbrahim Çokluk, Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can, Serdivan İstiklal Mahalle Muhtarı Mustafa Gül, Adapazarı Demirbey Muhtarı Halim Tatar’a ve Erenler Muhtarlar Derneği’ne üye tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yönetim kurulu

Şaban Süleyman’ın yönetim kurulu asil listesi şu isimlerden oluşuyor.

Hüsnü Karpuz, Süleyman Kotan, İsmail Akgün, İbrahim Ceylan, İlhan Karagöz, Erol Şahin. Yedek Üyeler: Mehmet Can, Seyfullah Yılmaz, Eyüp Çakır, Mehmet Aktürk, Sadettin Duman, Ayşe Uzunoğlu, Muammer Topçu

Denetim Kurulu: Münür Eyüpoğlu, Ahmet Yıldırım, Rıdvan Mutlu.

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: Alişan Kotan, İsmail Korkmaz.

Disiplin Kurulu: Yılmaz Özkoç, Temel Keskim, Kemalettin Karali

Disiplin Kurulu Yedek Üyeler: Alaattin Akbıyık, Yaşar Çolak

Üst Kurul Delegeleri: Şaban Süleyman, Temel Keskin, Hüsnü Karpuz, Ahmet Yıldırım, Eyüp Çakır, İsmail Akgün, Rıdvan Mutlu, İlhan Karagöz, Alaattin Akbıyık.

 

 

21 Eylül 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 266 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU