Günün Tarihi:21 Eylül 2020

Sapancalı kadınlardan örnek hareketler


Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi öncülüğünde farkındalık oluşturmak adına Dünya Temizlik Günü ve Avrupa Hareketlilik Haftası yapılan etkinliklerle kutlandı.

Çevre temizliği

Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi farkındalık oluşturan projeleri ve hayır adına yapılan çalışmalarıyla ilçe halkının takdirini almaya devam ediyor. Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever, “Çevre koruması ve temizliğine hepimiz önem vermeliyiz. Dünya Temizlik Günü’nde farkındalık yaratmak adına çevrenin temizliğinde bireyin bilinçlenmesi için konseyimiz ve Göl Mahallesi gönüllü halkı ile Sapanca Dereli Okulu önünden başlayarak çevre temizliğimizi yaptık ve temizliğin önce yerlere çöp atmayarak başlaması gerektiğine dikkat çektik. Katılan tüm mahalle halkına ilgi, çocuklarımıza ve gençlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Temiz çevre, temiz gelecekle devam edecektir” diye belirtti.

Bisiklete bin

Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever; “Kadın Meclisi olarak Avrupa Hareketlilik Haftası sebebiyle, “Arabadan in, bisiklete bin, doğayı koru” sloganıyla hem hareket etmenin insan sağlığına, hem de araba kullanmayarak doğa yararına dikkat çekmek istedik bu amaçla yetişkinlerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla birlikte halk sağlığı ve yaşam kalitesi temelli bilinç oluşturmak üzere Uzunkum Yürüyüş ve bisiklet yolunda bisiklet sürme etkinliğini gerçekleştirdik” dedi.Başkan Sever, ilerleyen dönemlerde ulusal bazlı projelerin hayata geçirileceğini aktardı ve tüm üyelerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

26 Eylül 2019 , Perşembe Bu haber toplam 406 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU