Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Adapazarı’nda güvenlik eğitimi


Adapazarı Belediyesi müdür ve çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında eğitim verildi.

İş kazaları

Adapazarı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü hizmet içi eğitim programları kapsamında, belediyede müdürleri ve çalışanlarına "İş Sağlığı ve İş Güvenliği" eğitimi verildi.  Adapazarı Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Leyla Çetin ve Merve Kardeş tarafından belediye meclis salonunda verilen eğitimde, temel iş sağlığı, temel iş güvenliği, ergonomi, iş kazaları ve çalışanların yasal hak ve sorumlukları, meslek hastalıkları, hastalıklardan korunma yolları ve ilkyardım konularıyla ilgili uygulamalı eğitim verildi.

 

Zehirlenme

Meclis salonunda tüm gün süren eğitimde ilk yardım ve önemi, kalp masajı, boğaza kaçan küçük cisimlerin solunum yolunu kapatmasıyla oluşan boğulmalar ve zehirlenmelere karşı yapılacak ilk müdahale ile ilgili eğitimin verildiği seminerde il yardım uygulaması yapılırken, eğitimlerin periyotlarla devam edeceği belirtildi.

 

 

30 Eylül 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 521 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU