Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

Yabancı Dillerde ilk ders


Sakarya Üniversitesi Rektörlük Yabancı Diller Bölümünde hazırlık sınıfına kayıt yaptıran öğrencilere yönelik İlk Ders ve Oryantasyon Eğitimi yapıldı.

Etkinliğe Yabancı Diller Bölüm Başkanı Dr. Ulvican Yazar, Yabancı Diller Bölümü öğretim elemanları ve hazırlık sınıfları öğrencileri katıldı. İlk ders Sakarya Üniversitesi Yabancı Diller Bölüm Başkanı Dr. UlvicanYazar tarafından verildi. Bu derste öğrencilere İngilizcenin önemi, yıl boyunca uygulanacak eğitim sistemi, dil öğrenme sürecinde uygulanacak çalışma yöntemleri hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Heyecanlı ve mutlu olduğu gözlenen hazırlık öğrencileri, ilk derse yoğun bir katılım gerçekleştirdi. İlk ders soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

1 Ekim 2019 , Salı Bu haber toplam 435 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU