Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Akyazı’da icazet töreni


Akyazı Pazarköy Şehit Ömer Kız Kuran Kursu’nda eğitim gören 14 kız öğrenci için hafızlık belgesi icazet töreni düzenlendi.

15 hafız

Yasemin Ömürlü yönetiminde öğretici hoca Halime Uzman nezaretinde eğitim gören ve hafızlık belgesi almaya hak kaz anan 14 kız öğrenci için düzenlenen icazet törenine katılım hayli yüksek oldu. Akyazı Spor salonunda gerçekleşen muhteşem törenle Gazi Osman Paşa Camii Müezzini Ahmet Bulut’un Kuran-ı Kerim okumasıyla başladı ve belge almaya hak kazanan 14 hafız kızın salona girişiyle devam etti.

 

Belge alanlar

Düzenlenen törende İlçe Müftüsü İzzet Şener, Belediye Başkanı Bilal Soykan birerk konuşma yaptılar ve konuşmalarında hafız olan kızları tebrik ettiler. Akyazı Pazarköy Şehit Ömer Kız Kuran Kursunda Hafızlık belgesi almayı hak kazanan kursiyerler şunlar oldu; Cemile Karadaş, Senanur Saygı, Sümeyye Baş, Rüveyde Hacısüleymanoğlu, Sümeyye Karagöz, Hale Ramoğlu, Sümeyye Açıkdeniz, Ceren Durmuş, Semahat Saka, Asuman Asude Bulut, Elif Kurt, Sümeyye Kahveci, Rümeysa Keskin ve Şule Atmaca. Hafızlar belgelerini Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Müftüsü İzzet Şener, Belediye Başkan yardımcıları, daire amirleri ve ailelerinin elinden aldılar. İcazet töreni yemek ikramının ardından sona erdi.

 

3 Ekim 2019 , Perşembe Bu haber toplam 602 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU