Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Elazığlılar yönetimini belirledi


Sakarya’da, kültürel faaliyetlerini her geçen gün arttırarak yapan Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, yeni yönetimini dernek binasında yapılan seçim ile belirledi.

2018 yılında kurulan Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde geçtiğimiz hafta sonu yapılan seçimde Başkanını Fatih Zaimoğlu ve yeni yönetimini seçmişti. Yeni Başkan Fatih Zaimoğlu seçim sonrası yaptığı konuşmada, “Öncelikle, derneğimizin ilk kurucu üyeleri ve ilk yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum. Böylesine zorlu ve bir o kadar da gurur verici göreve bizleri layık gördükleri için her birine şükranlarımı sunuyorum. Sakarya’da yaşayan Elazığlılar olarak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız yeni faaliyetlerin, büyük organizasyonların ve sosyal sorumluluk projelerinin birçoğuna başarıyla imza atacağımız kanaatindeyim. Sakarya halkının da desteğini alarak kültürümüzü en doğru şekilde yaşatacak ve en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.

 

4 Ekim 2019 , Cuma Bu haber toplam 477 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU