Günün Tarihi:25 Şubat 2020

‘İtfaiyemize güveniyoruz’


Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İtfaiyecilik Haftası kapsamında İtfaiye Teşkilatını ziyaret ederek, “Şehrimizde olası afet durumlarında etkin bir şekilde hareket eden, afetlere karşı 7/24 teyakkuz halinde olan teşkilatımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Sizlere güveniyoruz” dedi.

Kutladı

İtfaiye Teşkilatı’nın İtfaiyecilik Haftası’nı tebrik eden, teşkilatın çalışmalarına ilişkin Daire Başkanı Ayhan Orhan Arancı’dan bilgiler alan Başkan Yüce, Sakarya’nın can ve mal güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin görevinin başında olan İtfaiye erlerine kolaylıklar diledi. İtfaiye teşkilatının çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade eden Yüce, “Sizin ne kadar zor şartlarda görev yaptığınızı çok iyi biliyorum. Rabbim yardımcınız olsun. Şehrimizde olası afet durumlarında etkin bir şekilde hareket eden, afetlere karşı her daim teyakkuz halinde olan teşkilatımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Sizlere güveniyoruz. Araç filosu, son teknoloji ekipmanları ve güçlü donanımlarıyla göreve her zaman hazırız. Allah ülkemizi, milletimizi ve hemşerilerimizi her türlü felaketten korusun” dedi.

Modern teşkilat 

İtfaiye teşkilatını güçlendirmeye devam edeceklerini dile getiren Başkan Yüce, “Hendek’te modern bir itfaiye hizmet binası inşa edeceğiz. İhalemizi gerçekleştirdik. İtfaiye teşkilatımızı güçlendirmeye, günümüz modern şartlarıyla donatmaya devam edeceğiz. Böylelikle olası afet durumlarında da hızlı ve etkin müdahalede bulunabileceğiz. İnşallah şehrimizin tamamına yayılan itfaiye birimlerimiz, teşkilatlarımızla hemşerilerimize en iyi hizmeti sunacağız” dedi. 

6 Ekim 2019 , Pazar Bu haber toplam 298 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU