Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

Işıksu mahalleliyle görüştü


Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Yenigün Mahallesi’ni sokak sokak gezerek incelemelerde bulundu ve mahalle sakinleri ile esnafın taleplerini, şikayetlerini dinledi.

Adapazarı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Yusuf Özden Yenigün Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile buluşan, esnafı ziyaret eden ve kahvehanelere giderek vatandaşlarla Adapazarı’nı konuşan Başkan Mutlu Işıksu, talep ve şikâyetleri dinleyerek tek tek not aldı. Işıksu, “Her fırsatta mahallelerimizi dolaşıyor, Başkan Yardımcılarımızla birlikte çalışma programımızı güncelliyoruz. Hemşerilerimizin mahallelerine karşı aidiyet duygularının daha da güçlendiğini ve bizlerle birlikte meselelerin üzerine gittiklerine de memnuniyetle şahit oluyoruz. Mahallelerimizle daha sağlıklı ilişki kuran ve Adapazarı’mızın hedeflerini bizlerle birlikte dert edinen hemşerilerimizle birlikte sorunları yerinde tespit edip hızlı çözüm üretmeye devam edeceğiz.”

Muhtardan teşekkür

Başkan Işıksu’nun çalışmaları ve mahallelerine olan ilgisi için memnuniyetini belirten Yenigün Mahallesi Muhtarı Nevzat Berber, “Mutlu Başkanımız ve ekibi sorunlarımızı hızla çözüm yoluna gitmiş ve bizlere her zaman ilgi göstermiştir. Mahalle sakinleri olarak bu anlamda çok memnunuz. Kıymetli başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz”  şeklinde konuştu. 

7 Ekim 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 345 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU