Günün Tarihi:23 Ocak 2021

Atıcılar 12’den vurdu


Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen turnuvada Sakaryalı sporcular kürsüye çıktı

84 kulüpten 449 sporcu: 01-06 Ekim 2019 tarihlerinde Mersin Erdemli’de düzenlenen Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Havalı Silahlar Federasyon Kupası müsabakalarına 35 İl, 84 kulüpten toplam 449 sporcu katıldı. İlimizden de Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü, Sakarya Gölkent Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü, Sakarya Merkez Atıcılar ve Balıkçılar Federe Spor Kulübü, Özel Sakarya Atıcılık Kulübü’nden toplam 18 sporcu hedef başına geçti.

Türkiye birincisi: Beyza Domaç, Serra Nisa Likos ve Simge Tunalılar'dan oluşan Sakarya Gölkent Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü yıldız bayanlar tüfek takımı 1168,4 puanla Türkiye birincisi oldu. Minik bayanlar tüfek kategorisine Sakarya Gölkent Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübünden Eylül Çatır üçüncü, minik bayanlar tüfek kategorisine Sakarya Merkez Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Federe Spor Kulübü’nden Meryem Zeren Özel, yıldız bayanlar tüfek kategorisine Sakarya Gölkent Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü’nden Serra Nisa Likos dördüncü oldu.

Dereceler: Özel Sakarya Atıcılık Kulübü’nden Adil Şimşek Genç erkekler havalı tüfek kategorisinde, Özel Sakarya Atıcılık Kulübü’nden Furkan Esat Özdin yıldız erkekler havalı tüfek kategorisinde ve büyük bayanlar havalı kategorisine Sakarya Merkez Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Federe Spor Kulübünden Ece Bıçakcı dördüncü olmayı başardı. 

8 Ekim 2019 , Salı Bu haber toplam 460 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU