Spor adamları buluştu9 Ekim 2019, Çarşamba

Üçüncü toplantı: Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri düzenledikleri üçüncü “Sakarya’da spor” toplantısına gelen davetlileri tek tek kapıda karşıladı ve “hoş geldiniz” dedi. Başkan Zeki Öztürk ve yönetiminin düzenlediği “ Sakarya’da spor” konulu yemekli toplantı Beylik Kebap salonunda yapıldı. Toplantıya Sakarya’da spora yön veren kuruluşların temsilcileri, taban birlik temsilcileri ile spor yöneticileri katıldı.

Geniş katılım: Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Amatör Futbolcular Derneği (AFD) Başkanı Ömer Bektaş ve yöneticileri, Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı İlhan Şerif Aykaç, SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı ve İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, FFHGD Başkanı Ahmet Öztürk, Erenler İlçe Spor Müdürü Murat Acar, Akyazı İlçe Spor Müdürü Adem Altun, Bilardo İl Temsilcisi Fatih Kale, şampiyon bilardocu Alaattin Aydoğdu, SATSO Eski Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, taban birlikleri temsilcileri ile bazı kulüp temsilcileri katıldı.

Teşekkür etti: Spor adamları derneği başkanı Zeki Öztürk toplantı organizasyonunu başarılı bir şekilde yapan Beylik Kebap müdürü Cemil Başkaya’ya teşekkür etti. Öztürk; “Bu tür toplantılarımız artık ayda bir kez tekrarlanacak. Tüm çalışmalarımız Sakarya’da sporu üst düzeylere taşımak” dedi. Sakarya’da spor konulu yemekli toplantı katılımcıların yaptıkları konuşmalar ile son buldu. 

Bu haber toplam 349 defa okundu.

Resim Galerisi