Günün Tarihi:10 Nisan 2020

Emekli öğretmene vefa


İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğretmen ev ziyaretlerinde bu kez emekli bir öğretmeni ziyaret ederek, mesleğe uzun yıllar fedakarca katkıda bulunan tüm emekli öğretmenlere şükran duygularını ifade etti.

Gülşen Sarıöz

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 23 yıl Biyoloji Öğretmenliği yapan ve bugüne değin yüzlerce öğrenci yetiştiren 75 yaşındaki Gülşen Sarıöz’ü Karaman Mahallesindeki evinde ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş,“Bu ziyaret kapsamında öğretmenlik mesleğine uzun yıllar katkı sağlayan tüm emekli öğretmenlerimize şükran duygularımızı ve teşekkürlerimizi iletiyorum” dedi.

Eğitim camiası

Rahatsızlığı nedeniyle kısa bir süre önce hastanede ameliyat olan emekli biyoloji öğretmeni Sarıöz’e geçmiş olsun dileğinde de bulunan Durmuş, bu ziyaretlerin öğretmenlik mesleğinde sayısız öğrenci yetiştiren emekli öğretmenlerimize eğitim camiasının bir vefası ve şükran duygularını ifade ettiği birer ziyaret olduğunu belirtti.

Ziyaretçiler

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un gerçekleştirdiği ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Engin Kahraman ve Naci Doyuk, emekli öğretmen Sarıöz’ün öğrencileri Adapazarı AİHL Müdürü Mustafa Bulut, Vali Mustafa Büyük Kız AİHL Müdürü Yakup Kalaycı, SİMDER Başkanı Yahya Bakır, Adapazarı AİHL Müdür Başyardımcısı Ramazan Ünlü, Meslek Dersleri Öğretmeni Selami Gürsoy ve öğrenciler katıldı.

Kur’an okundu

Ziyarette okul öğrencileri tarafından emekli öğretmen Sarıöz ve tüm şifa bekleyen hastalar için Kur’an-ı Kerim okundu, dualar yapıldı. 1974-1997 yılları arasında Adapazarı İmam Hatip Lisesinde okuyan öğrencilerin yakından tanıdığı Gülşen Sarıöz öğretmen, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’a ve tüm öğrencilerine çok teşekkür etti.

 

 

9 Ekim 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 323 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU