Günün Tarihi:23 Şubat 2020

Sapanca’de e-devlet hizmeti


Sapanca Belediyesi, tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkânı sağlayan e-devlet uygulamasında yerini aldı.

Kamu hizmeti

Uygulama ile vatandaşlar e-devlet sayfasına girdiklerinde Sapanca Belediyesi, hakkında bilgilere ulaşıp borç ödeme, beyan bilgileri, sicil bilgileri, tahakkuk bilgileri ve tahsilat bilgileri sorgulama gibi elektronik hizmetlerden faydalanabilecek. Kamu hizmetlerini, vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli bir şekilde sunan e-devlet uygulaması kapsamında Sapanca Belediyesi ile ilgili hizmetlere artık e-devlet üzerinden de ulaşılabilecek.

 

Elektronik hizmet

Bu sistem sayesinde e-devlet üzerinden sunulmaya başlanan uygulamalara sürekli olarak yeni verilerin eklenmesi sağlanacak. www.turkiye.gov.tr adresinde Belediye Hizmetleri kategorisinde Sapanca Belediyesi’ni seçerek belediye hakkında bilgilere ulaşılabilecek, belediye tarafından sunulan elektronik hizmetlerden yararlanabilecekler.

 

Sunulan hizmetler

(https://www.turkiye.gov.tr/sapanca-belediyesi) Genel Hizmetler – Şifre gerektirmeyen işlemler:Borç ödeme, arsa rayiç değeri sorgulama, askıdaki imar planı sorgulama, ihale sorgulama, imar durum bilgisi sorgulama, meclis kararı sorgulama.  Kişiye Özgü Hizmetler- Şifre gerektiren işlemler: beyan bilgileri Sorgulama, Sicil Bilgileri Sorgulama, Tahakkuk Bilgileri Sorgulama, Tahsilat Bilgileri Sorgulama. Sapanca sınırları içinde mülkiyeti bulunup yukarıda yer alan e-devlet uygulaması hizmetlerinde sorgulama yapan vatandaşlar, herhangi bir hata ya da eksiklik ile karşılaştıklarında 0 850 224 54 54 dâhili 20 – 40 – 48 numaralardan ve emlak@sapanca.bel.tr’den Sapanca Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü ile iletişime geçebilecekleri bilgisi verildi.

 

 

9 Ekim 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 248 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU