Günün Tarihi:2 Haziran 2020

Kadifeteks örnek oldu


Akyazı’ya bağlı Kuzuluk Mahallesinde faaliyet gösteren Kadifeteks fabrikası birçok işyerine örnek teşkil edebilecek güzel bir çalışma yaparak Türk Kızılay’ına 72 ünite kan bağışında bulundu.

Kadifeteks Fabrikası Müdürü Adem Erdal Sağlam, “Fabrikamızda çalışanlar tarafından yapılan kan bağışını çok önemsediğimi ifade etmeliyim. Bir ünite kanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan çalışanlarımızın bu anlamlı bağışını diğer işyerlerinin ve firmalarında örnek almasını temenni ediyorum ve bu yıl başlattığımız bu bağış bundan böyle geleneksel hale getirip tekrarlamayı planlıyoruz” diyerek personele teşekkür etti.

Kızılay Sakarya sorumlusu İlke Deniz Dölek’de fabrika Müdürü Adem Erdal Sağlam ve İnsan Kaynakları Müdürü Metin Algan’a ve kan vererek bağışa destek veren fabrika çalışanlarına teşekkür etti. 

9 Ekim 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 469 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU