Stada kütüphane yapılıyor10 Ekim 2019, Perşembe

Çalışma başladı: Erenler İlçe Spor Müdürü Murat Acar stadyum içinde geniş bir odanın kütüphaneye dönüştürülme çalışmaları başlattıklarını belirterek; “Kısa zaman içinde kütüphane düzenlemesini bitirip hizmete sunacağız” dedi. Murat Acar kütüphanenin çok amaçlı kullanılacağını söyledi.

Sürekli açık olacak: Müdür Murat Acar kütüphanenin hizmete girmesi ile sürekli açık kalacağını vurgulayarak; “Şimdi rafları ve masaları temin etme çalışmaları içindeyiz. Kışın sıcak, yazın serin ortamda okuma, ders çalışma ve fikir alışverişi yapılacağı nezih bir köşe yapmayı düşünüyoruz. Projemize göre geniş alanı bulunan kütüphanemizin bir kısmını küçük çocukları bulunan annelerimize hizmet verir hale getireceğiz” dedi.

Misafir etmek istiyoruz: Murat Acar “Erenler stadındaki maçlarda aileleri her zaman misafir etmek isteriz. Özellikle alt yapı antrenmanlarına katılan çocuklarımız erken geldikleri zamanlar yanlarında anne veya babaları olsun olmasın bizim korumamız ve teminatımız altındadır. Çocuklarımızın antrenman öncesi veya sonrası dışarılarda beklemek yerine kütüphanede vakit geçirmeleri ve aileleri ile birlikte oturmalarına fırsat tanıyacağız.” şeklinde konuştu ve tribün arkasında bulunan egzersiz aletlerinin hizmette olduğunu vurguladı. 

Bu haber toplam 759 defa okundu.

Resim Galerisi