Günün Tarihi:7 Haziran 2020

Stada kütüphane yapılıyor


Erenler Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Murat Acar Erenler Atatürk Stadı’na kütüphane yapılacağını söyledi

Çalışma başladı: Erenler İlçe Spor Müdürü Murat Acar stadyum içinde geniş bir odanın kütüphaneye dönüştürülme çalışmaları başlattıklarını belirterek; “Kısa zaman içinde kütüphane düzenlemesini bitirip hizmete sunacağız” dedi. Murat Acar kütüphanenin çok amaçlı kullanılacağını söyledi.

Sürekli açık olacak: Müdür Murat Acar kütüphanenin hizmete girmesi ile sürekli açık kalacağını vurgulayarak; “Şimdi rafları ve masaları temin etme çalışmaları içindeyiz. Kışın sıcak, yazın serin ortamda okuma, ders çalışma ve fikir alışverişi yapılacağı nezih bir köşe yapmayı düşünüyoruz. Projemize göre geniş alanı bulunan kütüphanemizin bir kısmını küçük çocukları bulunan annelerimize hizmet verir hale getireceğiz” dedi.

Misafir etmek istiyoruz: Murat Acar “Erenler stadındaki maçlarda aileleri her zaman misafir etmek isteriz. Özellikle alt yapı antrenmanlarına katılan çocuklarımız erken geldikleri zamanlar yanlarında anne veya babaları olsun olmasın bizim korumamız ve teminatımız altındadır. Çocuklarımızın antrenman öncesi veya sonrası dışarılarda beklemek yerine kütüphanede vakit geçirmeleri ve aileleri ile birlikte oturmalarına fırsat tanıyacağız.” şeklinde konuştu ve tribün arkasında bulunan egzersiz aletlerinin hizmette olduğunu vurguladı. 

10 Ekim 2019 , Perşembe Bu haber toplam 744 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU