Günün Tarihi:7 Haziran 2020

Diş hastanesinin çatısı yapılıyor


İhalesi yapılan Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin binasının çatı izolasyonuyla ilgili yüklenici firma çalışmalara başladı.

İhale yapıldı

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin çatısında yaşanan yağmur suyu izolasyon sorunuyla ilgili kalıcı çözüm sağlanması için çalışmaların başladığını dile getirdi. Öğütlü, hastane binasının iki yıl önce Sağlık Bakanlığı tarafından yüklenici firmanın eksikleri tespit edilerek kabulünün gerçekleştiğini hatırlatarak, binayla ilgili eksik kalan birçok işin tamamlandığını, bu süre zarfında çatının yağmur suyu izolasyonu için de çalışmalar yapıldığını ancak sorunun çözülmediğini, kalıcı çözüm için Sakarya ADSH binasının çatısının yenilenmesi için ihale yapıldığını belirtti. Öğütlü son olarak, “Yüklenici firmaya geçen ay yer teslimi yapıldı ve işe başlandı. Çalışmaların tamamlanmasıyla Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemizin binasında çatı izolasyonuyla ilgili sorun da ortadan kalkmış olacak” dedi.

10 Ekim 2019 , Perşembe Bu haber toplam 349 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU