Günün Tarihi:27 Şubat 2020

Yener’e tebrik ve destek


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı Akif Yener, Sakarya İl Müftüsü İhsan Açık’ı ziyaret etti.

İlahi ve kasideler

Sanatçı, bestekar ve yaşam koçunun Yener’in ziyaretinden memnun kalan İl Müftüsü İhsan Açık, "İnsanlara ve özellikle gençlere dinimizi ve ahlak bilgisini öğretmek için çağın gereklerini de göz önünde tutarak, sosyal ve kültürel gelişimlerine de katkı vermeye çalışıyoruz. Kültürel zenginliğe sahip bu coğrafya da türkülerimiz, ilahi ve kasidelerimizle birlikte yaşıyoruz. İlimiz değerli sanatçıları da kültüre hizmet etmektedir. Çok değerli arkadaşımız ve sanatçımız Akif Yener bugün bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Kültür sanat aktiviteleri de kişisel gelişime hizmet etmektedir. İnsanlığa ve gençlere ulaşmanın da bir yönü kültür ve sanattır. Bizler gençlerimize dini vecibelerini anlatmak için onların yaşantılarını inceleyip daha güçlü irtibat kuruyorum" şeklinde konuştu.

İmzalı albüm

Açık, Sakaryalı Sanatçı Akif Yener'e Sakarya şehrine ve Sakaryaspor için yaptığı marşlardan dolayı teşekkür ederek, son albümün marşı Sakaryaspor 50.Yıl Marşı videosunu izleyip tebrik ederken, sanatçı kimliğiyle insanlara ve gençlere faydalı projeler içinde yer alması nedeniyle tebrik etti. Sanatçı Yener, Sakarya İl Müftüsü İhsan Açık’a misafirperverliğinden, kültür sanata olan yaklaşımından ötürü minnet duyduğunu dile getirerek 5 şarkıdan oluşan imzalı maxi sıngle albümünü hediye etti.

 

 

12 Ekim 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 727 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU