Günün Tarihi:7 Mart 2021

Kesler Ailesi’nde büyük mutluluk


Sakarya Adalet Komisyonu Başkanı Ağır Ceza Hakimi Mehmet Sertaç Kesler’in, Büyükşehir Belediyesi’nde Çevre Mühendisi olan oğlu M. Gökberk ile Sakarya Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Dilek Kaycan muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girmenin mutluluğunu yaşadılar.

Nikah şahitleri

Beyaz Kelebek Düğün Salonu’nda çok sayıda seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşen törende, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce nikahı kıyarken, şahitlikleri ise gelin adına Ada AFM Hukuk Bürosu sahipleri Av. Adem Çelik, Av. Meryem Aslan Çelik ve damat adına arkadaşı Tuncer Tam üstlendi.  Nikahın ardından ise Vali Ahmet Hamdi Nayir, genç çifti kutlayarak yaptığı konuşmasında evlilik müessesenin önemine değinip bir ömür boyu mutlu olmalarını diledi

Düğüne katılım

Olcay ve Mehmet Sertaç Kesler ile Emine ve İlyas Kaycan çocuklarının düğününe en güzel şekilde ev sahipliği yaparlarken, Vali Ahmet Hamdi Hamdi Nayir ve Başkan Ekrem Yüce’nin yanı sıra Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Prof. Dr. Engin Yıldırım, İçişleri eski Bakanı Sadettin Tantan, Yargıtay 16. Ceza Dairesi Başkanı Eyüp ve Nuran Yeşil, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, İdare Mahkemesi Başkanı İlter Ekşi ve eşleri, Sakarya eski Valisi Hüseyin Avni Coş, adli ve idari yargı mensupları, kaymakamlar, hukukçular, bürokratlar, siyasiler, iş dünyası, stk temsilcileri veçok sayıda davetlilerle her iki ailenin yakınları katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin kıydığı nikahta şahitlikleri gelin adına Ada AFM Hukuk Bürosu sahipleri Av. Adem Çelik ile Av. Meryem Aslan Çelik ve damat adına arkadaşı Tuncer Tam üstlenirken, Vali Ahmet Hamdi Nayir’de yaptığı konuşmasıyla çifti ilk kutlayan isim oldu.

Dilek Kaycan’ın anne ve babası Emine-İlyas Kaycan ile damat M. Göktürk’ün anne ve babası Olcay-Mehmet Sertaç Kesler ve ailenin diğer fertleri nikah anısına Vali Ahmet Hamdi Nayir ve Başkan Ekrem Yüce ile birlikte fotoğraf çektirdiler. 

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı ile eski sendikacı işadamı Enver Toçoğlu, Pamukova Belediyesi eski Başkanı Cevat Keser ile dostları da düğüne katıldılar.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşa, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç düğüne katılanlar arasındaydılar.

 

15 Ekim 2019 , Salı Bu haber toplam 2522 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU