Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Vali Nayir’de katıldı


Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kocaeli’de gerçekleştirilen Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA) Ekim Ayı Olağan Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

Kocaeli’de ki MARKA’nın toplantısına  Vali Ahmet Hamdi Nayir’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, diğer illerine valileri, belediye başkanları, sanayi ve ticaret odası başkanları ile MARKA yönetimi katıldı.  2019 yılı ekim ayı harcama ve faaliyetleri, aylık ekonomik görünüm raporu, 2019 yılı Mesleki ve Teknik Eğitim Teması hakkında sunum ve bağımsız dış denetim yaptırılması hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda ayrıca, 2020 yılı ajans destekleri, sosyal destek programı, güdümlü projeler, yönetim danışmanlığı ve 2020 yılı çalışma programı ile ilgili sunumlar yapılırken, bütçe taslağı görüşmesi de gerçekleştirildi. Toplantı MARKA’nın çalışmalarına dair dilek ve temennilerin dile getirilmesiyle sona erdi.

 

18 Ekim 2019 , Cuma Bu haber toplam 433 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU