Günün Tarihi:21 Nisan 2021

TÜMSİAD yönetimi Pamukova’da


TÜMSİAD Sakarya Şubesi yönetim kurulu üyeleri Pamukova’da bir dizi temaslarda bulundu.

Ziyaretlerde bulundu

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Şaban Yener ve yönetim kurulu üyeleri, Pamukova Kaymakamı Recai Karal ve Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün’ü ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.  Kaymakam Karal ile görüşen TÜMSİAD heyeti, Pamukova Kaymakamlığı himayelerinde, bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Ayva ve Yöresel Ürünler Pazarı etkinliğine davet edildi. Kaymakam Karal, “Bölgemizdeki çiftçilerimiz tarafından büyük bir özveri ile hazırlanan doğal ve yöresel ürünleri tüm yurdumuza tanıtmak ve marka haline getirmek istiyoruz” dedi.

Trafik işaretleri

TÜMSİAD Başkanı Şaban Yener ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinin kendilerini memnun ettiklerini dile getiren Kaymakam Karal, Pamukova’nın tarımla geçinen bir ilçe olduğunu tarıma dayalı yapılacak sanayi tesislerine ihtiyaç olduğunu, ayrıca doğal güzellikleri ile yaylaları turizme açılması gerektiğini ifade etti. TÜMSİAD heyeti son ziyaretini Detay Trafik Sistemleri Ltd. Şti. firmasına düzenleyerek burada incelemelerde bulundu. Firma Genel Müdürü Cevat Uğurluoğlu ile görüşen TÜMSİAD yönetimi fabrikanın üretim tesislerini gezerek trafik işaret levhalarının imalatı, uygulanması ve satışı hakkında bilgiler aldı. 

Öneriler

TÜMSİAD Şube Başkanı Yener, Pamukova da gördükleri yakın ilgi ve alaka kendilerini memnun ettiğini ifade ederek, “ İnanıyorum ki Pamukova’da yeni iş alanları konusundaki öneriler doğrultusunda yapılacak yatırımlar için kısa zamanda çalışma başlatabiliriz” dedi. İlçenin Saadet Partili Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün’ü de ziyaret eden  heyette; TÜMSİAD Başkanı Şaban Yener, Başkan Yardımcıları Naim Yener, Yusuf Çokal, Ali Çilingir, İsa Aydoğan, Necmi Güngör, Yönetim Kurulu Üyeleri Cevat Uğurluoğlu, Enis Haşim Tekin, Ali Batık, Resul Erkan, Genel Sekreter Ferhat Ateş ve üye Ziya Bilaloğlu yer aldı.

 

21 Ekim 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 466 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU