Günün Tarihi:20 Ekim 2020

Erdoğan’dan selam var


AK Parti Hendek Kadın Kolları Ankara'ya ziyaret gerçekleştirerek, 1.yasama yılının ilk Grup toplantısına katıldı.

Erdoğan’dan selam

Bedia Yılkın'ın Başkanlığındaki Kadın Kolları heyeti AK Parti Grup toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek, Hendek'ten gönderilen selamları ve vatandaşların gönderdiği mektupları ilettiler. Erdoğan, Hendek'in kadınlar aracılığıyla Sakarya ve Hendeklilere selam göndererek, teşekkür etti. Mecliste Hendek heyetine Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek eşlik etti. Daha sonra diğer vekiller Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu'da grup salonunda kadınlar ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

 

Çok mutluyuz

Yasama yılı sebebiyle yargıya ilişkin konulardan bahsederek kaydedilen ilerlemeler hakkında bilgi veren Uncuoğlu, “Güçlü bir Türkiye güçlü liderlerle öne çıkar ve farkını gösterir. İşte biz çok mutluyuz. Rabbim bizlere bu dönemde yaşamayı ve bu güçlü liderin yanında olmayı nasip etti. Her birimiz bu dönemde ülkemizin yanında dünyaya tekrar bu milletin nasıl bir gücü olduğunu gösteriyoruz. Rabbim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onunla yürüyen herkesten razı olsun.  Asker selamımızı bile hazmedemeyenleri gördünüz. Oysa bu millet asker doğar, asker ölür. Askere oğlunu kınalı, düğün yapar gibi gönderir. Analarımız süt hakkını bile önce vatandan yana kullanır. Böyle bir millete ne içeride ne dışarıda oyun tutmaz. "diyerek Hendek ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

Birlik beraberlik

Kenan Sofuoğlu “Hendek'in yeri bende ayrıdır. Hendek' ten alacağım her davete gelebilmek hususunda tereddüt etmeyeceğimi bilmenizi isterim. Şuan için önceliğimiz malumunuz üzere Suriye sınırında gerçekleştirdiğimiz harekat oldukça hassas ve tarihe not düşülecek dönemden geçiyoruz. Bir yandan da harekatın neden yapıldığını dünyaya anlatmaya çalışıyoruz. Geçen bu süreç içerisinde milli birlik ve beraberlik duygularımızı, değerlerimizi perçinleyerek; Devletimize hükümetimize ve ordumuza sahip çıkmak birinci vazifemizdir."dedi.

 

Millet görüyor

Konuklarıyla özel olarak ilgilenen Çiğdem Erdoğan Atabek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Barış Planı Harekatında dünyayı ve bize yakın uzak olan ülkeleri bir kez daha gördük. Bunları biliyorduk.  Lakin ülkemizdekileri de gördük. Şimdi milletimiz de her şeyi görüyor. Kurulan oyunları, sanatçı zannettikerimizi vatansever gibi gözükenleri...

Her birinin maskesi bu harekatla düştü. Düşmeye de devam ediyor." diyerek mecliste ki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hendek Kadın kollarının ziyaretinden oldukça memnun olan vekiller her daim yanınızda ve emrinizdeyiz diyerek, teşekkür ettiler.

 

Yoğun bir dönem

Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise Hendek'in temsil heyetini genel merkeze davet ederek ağırladı. Meclis sonrası Genel merkeze geçen kadın kolları Yavuz ile bir araya geldi.  Kadın Kolları ekibini karşılayan Yavuz, "Her zaman olduğu gibi yoğun bir dönemden geçiyoruz. İç ve dış gelişmeleri biliyorsunuz. Programlarımız yoğun“ diyerek, Sakarya ve Hendek'e dair bazı konularda bilgi verdi.  Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın "Bizlerin liderimiz Erdoğan'ın davasına ve milletimize hizmet etmekten başka bir gayesi yoktur. Hiçbir menfaat gözetmeksizin bölge halkımıza karşı liderimizi ve partimizi en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde olacağız” dedi. 

21 Ekim 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 511 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU