Günün Tarihi:10 Ağustos 2020

Bosna Sancak’tan gazetemize teşekkür


Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Rafet Yatçı ve yönetim kuru üyeleri gazetemizi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Çalışmaları anlattı

Dernek Başkanı Rafet Yatçı beraberinde Genel Sekreter Remziye Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Basri Çokol ve Bosna Gazisi İsmail Gacal ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin, Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç ve Erol Ulu’ya çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Dil kursları

Başkan Yatçı, Sakarya'da yaşayan Boşnaklar olarak Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiklerini belirterek, askerlerin başarısı için dua ettiklerini söyledi. Derneğin Sakarya’da herkesi kucaklayıcı etkinlikler yaptığını belirten Başkan Yatçı, dil kursları, kültür gezileri ve konserler düzenleyerek birlikteliği pekiştirme çabasında olduklarını söyledi. 

Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Rafet Yatçı ve yönetim kurulu üyeleri gazetemiz derneğin faaliyetlerine gösterdiğimiz ilgi için teşekkür ederek, meşhur Boşnak böreği ikramında bulundular.

22 Ekim 2019 , Salı Bu haber toplam 510 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU