Günün Tarihi:28 Ekim 2020

‘Cadde 54 cazibe merkezi olacak’


Cadde 54’ün pazarlama yönetimini yapacak olan Argiza İletişim Grubu’nun Kurucusu Kemal Demircan, “Mart 2020’de hayata geçecek olan Cadde 54 projesi Sakarya için bir cazibe merkezi olacak” dedi.

Basın buluşması

Serdivan’da hizmete girecek olan Cadde 54’ün pazarlama yönetimini yapacak olan Argiza İletişim Grubu dün basın mensupları ile bir araya geldi. Tunatan’da gerçekleştirilen toplantıya Argiza İletişim Grubu Kurucu Ortakları Ahmet Kanyılmaz ve Kemal Demircan, Marka Yöneticisi Bengisu Yıldırım ile basın mensupları katıldı.

Önemli potansiyel

Toplantıda Argiza’nın çalışmaları ve Cadde 54 hakkında bilgilendirmelerde bulunan Kemal Demircan, “ Sakarya konumu ve potansiyeli açısından çok önemli bir şehir. Bireysel yatırımların daha fazla olduğunu gözlemlediğimiz Sakarya’da daha fazla tesisleşme gerektiğini düşünüyorum. Sanayi’nin yanı sıra önemli bir turizm potansiyeli var ve bu potansiyelin de değerlendirilmesi gerekiyor” dedi.

Yaşam merkezi

Demircan, “ Mart 2020’de hayata geçecek olan Cadde 54 projesi Sakarya için önemli bir fırsat. Sadece bir alışveriş merkezi değil yaşam merkezi olacak olan Cadde 54 Sakarya için bir cazibe merkezi olacak. İnsanların sosyalleşeceği, çocuklar ve aileler için çeşitli etkinliklerin olacağı ve kültür sanat faaliyetlerinin düzenleneceği bir yer olacak. Şehirde etkileşim oluşturacak projeler yapılacak” diye konuştu.

Değer katacak

Cadde 54 projesinin kendilerini çok heyecanlandırdığını ifade eden Ahmet Kanyılmaz ise, “Alışveriş merkezinin içindeki ruh da önemli. Cadde 54’te bu ruhun olacağını görüyoruz. Önemli markaların yer alacağı Cadde 54 Sakarya’ya değer katacak. Cadde konsepti ile insanların buluşma noktası olacak” şeklinde konuştu. 

23 Ekim 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 708 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU