Günün Tarihi:27 Şubat 2020

Toyota’dan çalışanlarına vefa


Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, fabrikada düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile 5, 15 ve 25’inci yıllarını tamamlayan 481 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Plaket verildi

Üretim ve ihracatta rekorlar kırarak Türkiye ekonomisine değer katan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışan memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak kabul ediyor. Bu kapsamda 5 yılını tamamlayan 136, 15 yılını tamamlayan 240 çalışana yapılan çeşitli organizasyonlarla plaketleri takdim edildi.

 

İcra komitesi

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye 25 yıllık 105 emektar çalışanına ise 22 Ekim’de Corolla Kulüp Sosyal Tesisleri’nde şirketin İcra Komitesi, müdürleri ve ilgili çalışanların katılımıyla Hizmet Yılı Ödül Töreni düzenledi ve 25’inci yıllını dolduran çalışanlarına ödülleri verilerek, bu güne kadarki katkıları için bir kez daha teşekkür etti.

 

Başarı tablosu

Çalışanlara ödül ve plaketlerin takdim edildiği törende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo fabrikanın ulaştığı rekorların altında her bir çalışanın imzası olduğunu belirterek, “Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye olarak tüm çalışanlarımız çalışma disiplinleri ve şirket bağlılıklarıyla gurur tablomuz niteliğindedir. Bu sayının bu denli yüksek olması, çalışanlarımıza verdiğimiz değerin en büyük göstergesi olarak öne çıkıyor. Şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, sağlık ve başarı dolu yıllar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

25 Ekim 2019 , Cuma Bu haber toplam 830 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU