Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Sapanca’da farkındalık festivali


Sapanca’da ‘Uluslararası farkındalık festivali’ gerçekleşiyor.

Etkinlikler

Uluslararası Farkındalık Festivali Ekim ayında Sapanca’da gerçekleşiyor. Dünya Değişim Akademisi tarafından düzenlenen değişim programlarının uygulandığı festivalde ayrıca interaktif söyleşiler, danslar, bireysel gelişime ve farkındalığı artırmaya yönelik kitaplar yer alıyor. Gerçekleşen programda stresi yönetme, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma ve depresyondan özgürleşme üzerine programlar yer aldı. Etkinliğe şirket çalışanları ve aileler de büyük ilgi gösterdi. Sağlıklı düşünme, davranma, iletişim ve farkındalık için nefes çalışmalarının da yer aldığı etkinlikte özgüven, kararlılık ve sevgi dolu iletişimi geliştiren enerji çalışmaları da yapılıyor.

400 katılım

Sapanca’da doğa sporları imkanın da olduğu etkinliğe iki gün boyunca dünyadan, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve Sapanca çevresinden 400’e yakın katılım oldu. Festival 27 Ekim Pazar akşamı sona erecek. Negatifleri atmak, pozitiflerle dolmak, her zaman daha ileriye, güzele ve doğala doğru gelişmek, değişmek için düzenlenen organizasyonun, Sapanca’nın muhteşem doğasında önümüzdeki aylarda tekrar gerçekleşeceği de bildirildi.

 

28 Ekim 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 348 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU