Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Osmanbey İlkokulu Bölge 3.sü Oldu


Nasrettin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışmasında il birincisi olan Adapazarı ilçesine Bağlı Osmanbey İlkokulu Akşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3. sü düzenlenen İlkokullar Arası Fıkra Canlandırma Yarışması’nda ilimizi temsilen katıldı.

Katılan okullar arasından Marmara Bölgesi 3.sü olarak ilimize dönen Osmanbey İlkokulu yönetici ve projeden sorumlu öğretmenleri başarılarını gelecek sene daha yukarılara taşıyabilmek için bu seneden itibaren çalışmalara başlayacaklarını belirttiler. Bu özverili çalışmaları ve gayretleri için Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş Osmabey İlkokulu Müdürü Tuğba Tunar, proje sorumlusu öğretmenler Ümran Baykurt ve Emine Yazıcı’ya ve yarışmada görev alan tüm öğrenci ve velilere teşekkür etti.

 

28 Ekim 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 743 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU