Günün Tarihi:7 Nisan 2020

Yerel basın bizlerin gözü kulağıdır’


Akyazı Belediyesinden emekli İmam Mustafa Kurukuz ile Gazi Süleyman Paşa Cami’nde yıllarca müezzinlik yaptıktan sonra emekliye ayrılan Enver Koşar, Yenigün Gazetemiz Akyazı Temsilcisi Salim Özyılmaz’ı ziyaret etti.

Güçlüdür

Ziyarette yerel basının öneminden bahseden Mustafa Kurukuz ve Enver Koşar, “Yerel basın bizlerin gözü kulağıdır. İlçemizde ne oluyorsa yerel gazetelerimizden takip ederek öğreniyoruz. Akyazı’da basın tartışılmayacak kadar güçlüdür. Özellikle de yerel baskın denildiğinde aklımıza ilk gelen isim kuşkusuz Yenigün Gazetesi’dir. Sayfa adedinin fazlalığı nedeniyle daha fazla haber yayınlıyor olması, ilçelere daha fazla yer ayırması ve ilçe haberlerine daha fazla yer vermesi bizim arzuladığımız hususlardır. Yenigün Temsilcisi olarak sizin şahsınızda gazetenizin sahibinden en alt biriminde çalışanına kadar herkesi tebrik etmek istiyoruz. Yerel basın her zaman var. Güçlü olmalı, herkes en az sevdiği bir yerel gazeteyi satın almalı ve alıp evine götürmelidir” diye ifade ettiler.

Teşekkür

Gazetemiz temsilcisi Salim Özyılmaz ise, emekli din görevlilerin yaptıkları ziyaretten ve özellikle de yaptıkları açıklamalarında gazetemiz için ifade ettikleri güzel sözlerden ve vermeye çalıştıkları destekten ötürü teşekkür ederek, “Bu tür ziyaretler ve yapılan konuşmalar bizi daha çok çalışmaya, doğru haber vermeye zorluyor. Bende sizin nezdinizde tüm Akyazılı okurlarımıza teşekkür ediyorum ve bizi takip etmeye devam ederlerse habersiz kalmazlar diyorum” dedi.

 

1 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 254 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU